W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności. Czy zgadzają się Państwo na używanie plików cookies?

Zgadzam się        Nie zgadzam się

hidden
NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

Czy wiesz że...

W ramach programu Well-being nasi pracownicy regularnie uprawiają różne aktywności fizyczne, poszerzają wiedzę na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia.

NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

Zakończyła się 8. edycja badania Najlepsi Pracodawcy 2013. Firma NUTRICIA Polska, lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce, została wyróżniona 3. miejscem w kategorii dużych przedsiębiorstw. Firma została nagrodzona za budowanie angażującego środowiska pracy.

NUTRICIA Polska wśród Najlepszych Pracodawców 2013

W tegorocznym badaniu wzięło udział 95 organizacji reprezentowanych przez 51 429 osób. Tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymało zaledwie 17 z nich, w tym NUTRICIA Polska.

„Jesteśmy zaszczyceni zajęciem 3. miejsca w badaniu Najlepsi Pracodawcy 2013. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników w działania organizacji. Wyróżnienie w badaniu jest dla nas dowodem na to, że tworzymy wyjątkowy zespół pełen specjalistów, entuzjastów, ale przede wszystkim dobrych współpracowników” − powiedziała Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. zasobów ludzkich w NUTRICIA Polska.

Organizatorzy badania obserwują od 4 lat systematycznie rosnący wskaźnik zaangażowania pracowników polskich firm. Zaangażowanie wyraża się w pozytywnym wypowiadaniu się o pracodawcy, chęci pozostania w ramach organizacji i gotowości podejmowania przez pracowników dodatkowego wysiłku na rzecz firmy. Znalezienie się firmy w rankingu Najlepsi Pracodawcy to dla firmy duże wyróżnienie i okazja do budowania marki firmy także przez markę pracodawcy.

Badanie Najlepsi Pracodawcy 2013 organizowane jest przez Aon Hewitt, firmę specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. W tym roku odbyła się 8. edycja badania. Powstaje ono w oparciu o kwestionariusze zaangażowania prowadzone na reprezentatywnej próbie pracowników, kwestionariusz praktyk HR, kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej. O wyróżnieniu decyduje wysoki wskaźnik zaangażowania oraz wynik uzyskany z 4 indeksów: angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników, wiarygodnej marki oraz stabilności.


Kliknij i przeczytaj:


Raport społeczny
Nasze wartości i misja
Nasze wartości i misja